АФНУ
7
Років досвіду
52
Верифіковані рекомендації
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
22
Ексклюзивних об'єктів
1
Рекламна активність
27455
Останній візит на сайт
сьогодні
Привіт.

Познайомимось ? Я,Катя твій менеджер з продажу та ріелтор в регіоні.

Сьогодні так сталося я поєдную декілька ваканцій в напрямку НЕРУХОМОСТІ..

Наразі працюю в декількох напрямках:

1.Покупка, продаж та оренда нерухомості в регіоні.

2.Працюю з забудовником напрямую з проектами:

Я маю за плечима 5 років досвіду роботи в цій сфері та сотні задоволених та вдячних клієнтів після нашої співпраці. Підтвердженням цього є їхні щирі рекомендації своїм друзям та знайомим.

Моя місія - надавати сервіс своїм клієнтам на найвищому рівні та, щоб кожен з них, після нашої співпраці міг зі 100/ впевненістю рекомендувати мене як професіонала та сказати, що це було професійно, економічно вигідно та легко.
А ще у мене є мрія, вивести роботу на ринку нерухомості України, на вищий рівень. Щоб працювали тільки сертифіковані рієлтора і носили це почесне звання, а не ті, хто колись здали свою чи сусіда квартиру і після цього вирішили, що це легкі кошти.

Справжній рієлтор:
- зробить грамотний аналіз ринку;
- розробить ефективну та індивідуальну концепцію продажу, саме під Ваш обʼєкт;
- вигідно та швидко продасть/ здасть Вашу нерухомість;
- візьме всі процеси по підготовці обʼєкту, перегляди, перемовини, підготовку до угоди та саму угоду на себе;
- може надати юридичну вірну консультацію та провести безпечну угоду;
- буде тримати Вас в курсі всього, що відбувається по обʼєкту нерухомості та давати зворотній звʼязок;
- надає пост сервіс після угоди.

Це мої правила роботи. Якщо вони для Вас теж важливі та відгукуються , пишіть та телефонуйте мені і я з радістю буду Вашим персональним гідом в світі нерухомості

Мирного неба нам усім.

Портфоліо реалізованих об’єктів (213)

  • продано
    GOLD партнери
    28 000 $
    700 $/м²

    Ярова вул. (Червоноармійська), 214

    БЕЗ КОМІСІЇ
    1 кімната
    40 / 16 / 14 м²
    поверх 1 з 3
    2 р. 1 міс. тому
    Продається квартира в Гостомелі . Поряд знаходиться все, що потрібне для комфортного життя, а саме: супермаркет, зона для відпочинку, спортивний і дитячий майданчик, парк.. Зручна транспортна розв'язка- до Києва 10 хвилин, Буча 3 хвилини. Комплектація квартири: металеві двері, вікна – двокамерні склопакети з енергозберіганням, чистова штукатурка, встановлено повірені лічильники на газ, воду та електроенергію, виконана лазерна стяжка підлоги,зроблена розводка електрики та води по всій квартирі. БЕЗ КОМІСІЇ! Перегляд можливий кожного дня! За додатковою інформацією телефонуйте з 9.00 до 21.00. Тел.[телефон приховано] Є можлмвість РОЗТЕРМІНУВАННЯ до 6 міс.
  • здано
    GOLD партнери
    6 000 грн/міс

    Лугова вул., 20

    1 кімната
    60 / 30 / 10 м²
    поверх 1 з 2
    2 р. 2 міс. тому
    До вашої уваги квартира в оренду довгостроково в часному секторі... Є все для життя . Локація центр Гостомель. Деталі за тел [телефон приховано]
  • продано
    GOLD партнери
    27 000 $
    643 $/м²

    Остромирська вул., 18

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Cherry House
    1 кімната
    42 / 20 / 15 м²
    поверх 1 з 3
    2 р. 4 міс. тому
    Продам однокімнатну квартиру з терасою в Гостомелі в ЖК Cherry House 1 Будинок клубного типу, зданий в експлуатацію. Поруч початкова школа, магазини, аптека, зупинка громадського транспорту, пряма маршрутка на Київ. В пішої доступності Бучанський міський парк Основні характеристики: -Поверх перший. -Загальна площа: 41.6 м2 -Цікаве планування. -Великі панорамні вікна. - Котел входить у комплектацію. - Опалення індивідуальне газове. - Стіни пошпакльовані. Ціна: 27 000 дол. Для перегляду телефонуйте з 9 до 20 год щодня по номеру [телефон приховано]або пишіть цілодобово в повідомленнях ( доступно вайбер).
  • здано
    GOLD партнери
    5 500 грн/міс

    Тарасівська вул., 22-А

    1 кімната
    32 / 15 / 8 м²
    поверх 2 з 9
    2 р. 5 міс. тому
    Здам квартиру довгостроково Бучі,вул.Тарасівька Для проживання є все в квартир(газ плита,правльна машина,холодильник) Комунальні по лічильнику , опалення в зимку до 1300грн.(в саму холодну зиму) Вільна з 20.12 Оплата перший міяць та страховий (страхвий мона розбити)+ агенскі 50%
  • здано
    GOLD партнери
    8 500 грн/міс

    Качинського, 4

    2 кімнати
    58 / 35 / 9 м²
    поверх 1 з 5
    2 р. 5 міс. тому
    Квартира 2к в #оренду Дві кімнати ,кухня . 1 поверх Є вся техніка та меблі Опалення індивідуальне Поряд парк Бучанський Супермаркети та транспорт поряд. Школа та садочок Деталі 0.9.5.1229406 Оплата перший місяць+страховий платіж + агенскі.
  • здано
    GOLD партнери
    7 000 грн/міс

    Свято-Покровська вул. (Леніна), 73-Б/5

    1 кімната
    27 / 10 / 9 м²
    поверх 6 з 10
    2 р. 5 міс. тому
    Квартира в оренду в ЖК Покровський. Тип -Студія на 6 поверсі
  • здано
    GOLD партнери
    7 500 грн/міс

    Бучанське шосе, 5

    1 кімната
    40 / 16 / 11 м²
    поверх 2 з 5
    2 р. 5 міс. тому
    Здаємо гарну квартира на довготривалий термін! Знаходиться в Гостомелі. Поблизу є все що потрібно для життя : парк, магазини, супермаркети, дитячій садок та школи, лікарня і багато іншого. Квартира повністю укомплектована, меблі та Техніка сучасні. Телефонуйте!
  • здано
    GOLD партнери
    7 000 грн/міс

    Остромирська вул., 35б

    1 кімната
    30 / 15 / 9 м²
    поверх 5 з 5
    2 р. 6 міс. тому
    Гарна квартира до вашої уваги.. Для порядної пари з тваринками.
  • продано
    GOLD партнери
    15 000 $
    652 $/м²

    Рекунова вул., 5

    1 кімната
    23 / 13 / 9 м²
    поверх 1 з 5
    1994 рік побудови
    2 р. 6 міс. тому
    Продається квартира в ГОстомелі .Терміновий продаж. Зниження ціни -1000дол. Квартира під капрімонт.. Центр, поряд парк , школа, лікарня,транспортна розвязка в напрямку Київ,Гостомель,Буча. Площа 23м2 1 поверх,є можливість добудуватися.Всі сусіди добудувалися уже. А також є можливість розтермінування до 6 місяців.
  • продано
    GOLD партнери
    59 000 $
    621 $/м²

    Дніпровська вул. (Калініна), 12в

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур КМ Таунхауси Scandi House 2
    95 / 60 / 20 м²
    2 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    2022 рік побудови
    2 р. 5 міс. тому
    ТАУН з видом на озеро з документам та газом. НАЙКРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ СЬОГОДНІ, Придбай будинок біля озера в цетрі Гостомеля. 97 м2 Комфортне життя - біля озера! Це Котеджне Містечко "Scandi House 2", яке знаходиться за адресою: Київська обл., м. Гостомель Екологічно чистий куточок для всієї сім'ї, розміщений неподалік від міста Києва. Власна огороджена ділянка з зоною барбекю та автомобільною парковкою. • 2 поверхові будинки з власним подвір’ям. • Панорамне скління з видом на озеро. • Енергозберігаючі вікна: шестикамерний профіль з 2-х камерним склопакетом. • Індивідуальне опалення у кожному будинку. • Вхідні протипожежні двері з посиленого металу. • Встановлені лічильники: електро-, водо-, і га...
  • здано
    GOLD партнери
    4 000 грн/міс

    Свято-Покровська вул. (Леніна), 5

    1 кімната
    25 / 10 / 10 м²
    поверх 7 з 10
    2 р. 7 міс. тому
    #Оренда. Гостомель ,ЖК Покровський Квартира студія 7 пов.є ліфт. Для порядних люлей. 4000грн.+ком. Оплата першмй місяць,страховий та комісія 50%. [телефон приховано]
  • здано
    GOLD партнери
    5 000 грн/міс

    Бучанське шосе, 14-Д

    1 кімната
    43 / 18 / 10 м²
    поверх 1 з 9
    2 р. 7 міс. тому
    Квартира в оренду довгостроково. Стан квартири жилий .
  • продано
    GOLD партнери
    16 000 $
    800 $/сот

    Садова

    під забудову
    20 сот
    2 р. 7 міс. тому
    3221087001:01:005:0078 Ділянка під забудову. в с. Озера, від Гостомеля 3 км. Новая вулица, є декілька сосідій, які збудувалися та живуть Ділянка правильної та рівної форми . Два фасади. В селеі в шаговій доступності деитячий садочок,школа, магазин, аптека. Транспортна розвязка - автобуси на Київ та Бучу,Гостомель. Деталі по телефону.
  • здано
    GOLD партнери
    4 500 грн/міс

    Тарасівська вул., 22-А

    1 кімната
    32 / 14 / 8 м²
    поверх 2 з 9
    2 р. 8 міс. тому
    Бюджетна квартира #Буча на #Тарасівскій 2пов. Поряд транспортна розвязка в будь якому напрямку. Школа,Супермаркет ,паркова зона.. Ціна 4500грн.
  • продано
    GOLD партнери
    68 500 $
    596 $/м²

    Вишнева вул., 117

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур
    115 / 55 / 25 м²
    2 поверхи
    5 сот
    4 кімнати
    2022 рік побудови
    2 р. тому
    Будинок на стадії будіництва. Будуємо під КЛІЄНТА. ПОСПіШАЙ обрати свою площу. Шукаєш будинок для сім'ї? Для вас є чудовий #ДУПЛЕКС зі своєю територією. На першому поверсі кабінет,санвузол , кухня студія з виходом на терасу. Перший поверх весь з теплою підлогою. Другий поверх - три КІМНАТИ та санвузол. В будинку світло,газ,септик. Під'їзд асфальтований.Тиха та спокійна вулиця. Газончик за будинком по домовленості Ворота видвижні ,а можна і автрматичні. (Фото будинка сусіднього.) Телефонуйте [телефон приховано]Катерина
  • продано
    GOLD партнери
    40 000 $
    1 176 $/м²

    Остромирська вул., 49

    БЕЗ КОМІСІЇ
    1 кімната
    34 / 15 / 10 м²
    поверх 8 з 9
    2 р. 1 міс. тому
    Без комісії покупця.Прямий продаж від забудовника. Чудова квартира з якісним ремонтом та меблями в житловому комплексі Life. В квартирі на стінах поклеєні якісні обої. На підлозі кафель та ламінат, ванна кімната водяна тепла підлога. Потолки підвісні . В кухні встановлена дорога кухня .Вмонтована газова поверхність, духовий шаф та посудомойка,виділено місце під холодильник. В кімнаті встановлено двухспальне ліжко , є чудова гардеробна та вмонтовано кондиціонер . В санвузлі ванна ,туалет та умивальник з тумбою. В коридорі чудова шафа-прихожа з зеркалом. Комунікації: світло , газ, вода, інтернет. ЖК комфорт класу. В комлексі підключено уже ліфт. На території встановлено дитячу площадку. Є п...
  • здано
    GOLD партнери
    6 500 грн/міс

    Бучанське шосе, 17

    1 кімната
    36 / 15 / 9 м²
    поверх 5 з 5
    2 р. 9 міс. тому
    Здається квартира довгостроково. В квартирі є все необхіде для життя. Опалення індивідуальне газове. Техніка: газова плита, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина,телевізор. Меблі: диван двухмісний та 2 розкладні кресла. Ціна 6500грн.+залого 6500грн.+50%агенскі. Звертайтесь.
  • здано
    GOLD партнери
    8 500 грн/міс

    Северинівська вул. (Жовтнева), 105

    1 кімната
    40 / 20 / 15 м²
    поверх 6 з 10
    2 р. 9 міс. тому
    🏘️Здається 1 кімнатна квартира 🔥🔥🔥 🎯 Ірпінь (7лінія) ➡️ Індивідуальне газове опалення, газова плита, електробойлер, пральна машина, інтернет, утюг, пилесос, лічильники на воду та газ. Укомплектована необхідними меблями. Гарна транспортна розв'язка, поруч зупинки міського транспорту на Київ, Бучу, Ірпінь, Гостомель. Загальна площа - 40 м.кв. 👨‍👩‍👧‍👧Сімейній парі/ родині/ одному . 🐱🐶Без тварини
  • продано
    GOLD партнери
    47 000 $
    1 044 $/м²

    Остромирська вул., 49

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Life
    2 кімнати
    45 / 20 / 15 м²
    поверх 4 з 9
    2022 рік побудови
    2 р. 7 міс. тому
    Без комісії.Прямий продаж від забудовника. Продається 2х кімнатна квартира з новим ремонтом в Гостомелі з ремонтом, ЖК Лайф 2 черга , 45 кв.м. Квартира на 4/10 поверсі. Н 6 поверсі така ж сама без ремонту 34500$ Є менші варіанти від 21000$ Будинок цегляний. Зданий в есплуатацію. Є балкон . Опалення- автономне, газове, 2х контурний котел. В квиртирі зроблений ремонт, ванна, без меблів, без техніки. Тепла підлога кухня,балкон ,ванна кімната. Стіни-поклеєні обої під фарбу. Комунікації: газ, світло та вода. Ліфт встановлено. Чекаємо на перегляд! Без комісії.Прямий продаж від забудовника.
  • продано
    GOLD партнери
    34 000 $
    739 $/м²

    Остромирська вул., 49

    БЕЗ КОМІСІЇ
    2 кімнати
    46 / 28 / 14 м²
    поверх 6 з 9
    2020 рік побудови
    1 р. 4 міс. тому
    Продам 2-кімнатну квартиру з лоджією.. Квартира в житловому комплексі комфорт класу «Life» - Київська обл., м. Гостомель, вул. Остромирська 49 Г –8-й поверх – 46,07 кв. м. Квартира! Вікна REHAU 2-х камерний пакет, 4-ох камерний профіль. Лічильники на електрику,газ та воду. Опалення двух контурний газовий котел Закрита територія, відеоспостереження. Власна закрита парковка. Сучасний дитячий майданчик, у ЖК власна обслуговуюча компанія. Для ВПО є можливість покупки через Є-Оселя та можливість розстрочки до 6 місяців з першим внеском Є інші варіанти пропозицій в даному будинку.
  • здано
    GOLD партнери
    7 500 грн/міс

    Свято-Покровська вул. (Леніна), 3-Д

    2 кімнати
    60 / 40 / 10 м²
    поверх 1 з 2
    2 р. 2 міс. тому
    Квартира в оренду довгостроково.
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість