АФНУ
7
Лет опыта
52
Верифицированные рекомендации
4
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
22
Эксклюзивных объектов
1
Рекламная активность
25462
Последний визит на сайт
сегодня
Привіт.

Познайомимось ? Я,Катя твій менеджер з продажу та ріелтор в регіоні.

Сьогодні так сталося я поєдную декілька ваканцій в напрямку НЕРУХОМОСТІ..

Наразі працюю в декількох напрямках:

1.Покупка, продаж та оренда нерухомості в регіоні.

2.Працюю з забудовником напрямую з проектами:

Я маю за плечима 5 років досвіду роботи в цій сфері та сотні задоволених та вдячних клієнтів після нашої співпраці. Підтвердженням цього є їхні щирі рекомендації своїм друзям та знайомим.

Моя місія - надавати сервіс своїм клієнтам на найвищому рівні та, щоб кожен з них, після нашої співпраці міг зі 100/ впевненістю рекомендувати мене як професіонала та сказати, що це було професійно, економічно вигідно та легко.
А ще у мене є мрія, вивести роботу на ринку нерухомості України, на вищий рівень. Щоб працювали тільки сертифіковані рієлтора і носили це почесне звання, а не ті, хто колись здали свою чи сусіда квартиру і після цього вирішили, що це легкі кошти.

Справжній рієлтор:
- зробить грамотний аналіз ринку;
- розробить ефективну та індивідуальну концепцію продажу, саме під Ваш обʼєкт;
- вигідно та швидко продасть/ здасть Вашу нерухомість;
- візьме всі процеси по підготовці обʼєкту, перегляди, перемовини, підготовку до угоди та саму угоду на себе;
- може надати юридичну вірну консультацію та провести безпечну угоду;
- буде тримати Вас в курсі всього, що відбувається по обʼєкту нерухомості та давати зворотній звʼязок;
- надає пост сервіс після угоди.

Це мої правила роботи. Якщо вони для Вас теж важливі та відгукуються , пишіть та телефонуйте мені і я з радістю буду Вашим персональним гідом в світі нерухомості

Мирного неба нам усім.

Продажа квартир (8)

  • GOLD партнери
    35 500 $
    855 $/м²

    Молодіжна ул., 11/7

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення ЖК Гостомельские Липки-5
    1 комната
    41.5 / 11 / 18 м²
    этаж 4 из 4
    сегодня
    1-кімнатна квартира в Гостомелі | ЖК “Гостомельські Липки” Квартира, яка точно варта вашої уваги! Ідеальний варіант для тих, хто хоче жити поруч із Києвом, але без міської метушні. ▪️Основні характеристики: Поверх: 4/4 Площа: 41.5м² Стан: після будівельників — можна одразу починати ремонт Індивідуальне газове опалення Встановлений новий котел і всі лічильники Будинок вже введений в експлуатацію — документи готові! ▪️Переваги ЖК “Гостомельські Липки”: - Тихий, зелений район - Чисте повітря, спокійна атмосфера - Поруч магазини, школа, зупинки транспорту - Зручне сполучення з Києвом (20–25 хв до метро) ▪️Чому варто купити саме цю квартиру: Ціна — 🔥 Податки -2% Ідеально підходить як для жит...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • GOLD партнери
    99 000 $
    1 010 $/м²

    Богдана Хмельницкого бульв., 10

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Стадион Юбилейный ЖК ул. Хмельницкого, 10
    3 комнаты
    98 / 60 / 12 м²
    этаж 4 из 16
    2012 год постройки
    сегодня
    Продам простору квартиру в центрі міста! Пропонуємо на продаж чудову квартиру в самому серці міста Загальна площа квартири складає 98 кв.м, що дозволяє комфортно розмістити вашу родину або реалізувати всі ваші дизайнерські ідеї! Квартира знаходиться на 4-му поверсі дев’ятиповерхового будинку, що забезпечує зручний доступ та гарний вид з вікон. Пропонуємо вам простору кухню площею 12 кв.м, де ви зможете втілити в життя всі кулінарні фантазії та проводити приємні вечори з родиною та друзями. Серед переваг – розвинута інфраструктура: поруч магазини, кафе, школи та дитячі садочки. Також в кількох хвилинах пішки знаходяться зупинки громадського транспорту, що забезпечить вам зручний доступ до...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • GOLD партнери
    783 990 грн
    31 000 грн/м²

    Українська ул., (Будинок 4)

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ ЖК Brickwood 2
    Свободная планировка
    25.29 / 10 / 10 м²
    этаж 4 из 4
    сегодня
    🏡 Продаж смарт-квартири | ЖК Brickwood ✨ Вільна квартира 📍 Будинок 4 | Під’їзд 5 🏢 4 поверх 📐 Площа: 25.29 м² 💰 Ціна: 31 000$ 💵 783 689 грн ✔️ Індивідуальне газове опалення ✔️ Закрита територія ЖК ✔️ На території є поштомат Нова Пошта та Епіцентр ✔️ Простора кухня-студія — 16.93 м² ✔️ Лоджія ✔️ Сучасне та функціональне планування ✔️ Чудовий варіант для проживання або інвестиції 📲 Катерина 📞 [телефон скрыт] Gold Партнери — відкриваємо двері до вашого дому 🔑
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • GOLD партнери
    888 160 грн
    30 500 грн/м²

    Українська ул., 12/2

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Brickwood 2
    Свободная планировка
    29 / 18 / 10 м²
    этаж 2 из 4
    2024 год постройки
    вчера
    🔶 ПРОДАЖ СМАРТ-КВАРТИРИ В НОВОМУ ЖК 🔶 Старт чудової інвестиції або власного компактного житла! 📍 Площа: 29.12 м² 📍 Є балкон — додатковий простір та світло 📍 Будинок цегляний — тепло, шумоізоляція та надійність 💰 Ціна: 829 920 грн 🟨 Є можливість розстрочки та оплати частинами 🟦 Знижка для військових — приємний бонус для наших захисників! Ідеальна пропозиція для: • першого житла • орендного бізнесу • інвестиції з мінімальним бюджетом 📲 Щоб отримати більше інформації — пишіть або телефонуйте! З радістю надам повний супровід та підбір 💛🖤
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • GOLD партнери
    105 000 $
    1 364 $/м²

    Тищенко ул., 21-Б

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Парк Незнайко
    2 комнаты
    77 / 34 / 25 м²
    этаж 2 из 3
    2011 год постройки
    2 дня назад
    БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ. Квартира в новому обжитому будинку в Ірпіні по вул. Тищенко (біля парку Незнайко). Власна закрита територія житлового комплексу з дитячим майданчиком та паркомісцем. Квартира розташована на 2-му поверсі. Загальна площа 77м². Індивідуальне газове опалення. Для нових власників в квартирі залишається вся техніка і меблі. ДЕТАЛІ 📲 [телефон скрыт] Ваш аген Gold партнери з нерухомості Катерина Ключи на руках. Тож чекаю на Вас.
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • GOLD партнери
    747 250 грн
    30 500 грн/м²

    Українська ул., 12/2

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Brickwood 2
    Свободная планировка
    25 / 15 / 9 м²
    этаж 3 из 4
    2024 год постройки
    2 дня назад
    🔶 ПРОДАЖ СМАРТ-КВАРТИРИ В НОВОМУ ЖК 🔶 Старт чудової інвестиції або власного компактного житла! 📍 Площа: 24,54 м² 📍 Є балкон — додатковий простір та світло 📍 Будинок цегляний — тепло, шумоізоляція та надійність 💰 Ціна: 699 000 грн 🟨 Є можливість розстрочки та оплати частинами 🟦 Знижка для військових — приємний бонус для наших захисників! Ідеальна пропозиція для: • першого житла • орендного бізнесу • інвестиції з мінімальним бюджетом 📲 Щоб отримати більше інформації — пишіть або телефонуйте! З радістю надам повний супровід та підбір 💛🖤
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • GOLD партнери
    45 000 $
    938 $/м²

    Остромирська ул., 49-Г/1

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення ЖК Life
    2 комнаты
    48 / 28 / 13 м²
    этаж 8 из 9
    2021 год постройки
    2 дня назад
    Продам 2-кімнатну квартиру з лоджією.. Квартира з початковим ремонтом. Виконано: -розведена вся електрика по квартирі -положили плитку коридор,кухня,лоджія Закупили нові енергоефективні батареї ,плитку для санвузла,теплу підлогу для санвузла.Все лишаєм. Квартира в житловому комплексі комфорт класу «Life» - Київська обл., м. Гостомель, вул. Остромирська 49 Г –8-й поверх – 48,07 кв. м. Вікна REHAU 2-х камерний пакет, 4-ох камерний профіль. Лічильники на електрику,газ та воду. Опалення двух контурний газовий котел Закрита територія, відеоспостереження. Власна закрита парковка. Сучасний дитячий майданчик, у ЖК власна обслуговуюча компанія. Для ВПО є можливість покупки через Є-Оселя для ВПО....
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • GOLD партнери
    60 000 €
    785 €/м²

    Богдана Хмельницкого ул., 3-Є

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення ЖК Гостомель Residence
    2 комнаты
    76 / 53 / 20 м²
    этаж 1 из 7
    2 дня назад
    ✨ Квартира з власною закритою терасою біля Бучанського парку – ваш простір для життя та натхнення ✨ 📍 Гостомель, сучасний ЖК “Гостомель Residence” Перший поверх із семи — ідеальний баланс комфорту та приватності. 🏡 Площа квартири: 76,4 м² (житлова – 52.6 м²) 🌿 Власна тераса: 20 м² – місце для ранкової кави, вечірніх розмов чи маленького саду. Що робить цю квартиру особливою: Гнучкість простору: зараз це простора однокімнатна, але легко переплановується у 2-кімнатну — створіть оселю під свій стиль життя. Окремий вхід із вулиці – відчуття власного будинку. Автостоянка біля входу – ваш автомобіль завжди під наглядом. Закрита територія з охороною та відеоспостереженням– спокій і безпека...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.