АФНУ
7
Лет опыта
52
Верифицированные рекомендации
4
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
22
Эксклюзивных объектов
1
Рекламная активность
27455
Последний визит на сайт
сегодня
Привіт.

Познайомимось ? Я,Катя твій менеджер з продажу та ріелтор в регіоні.

Сьогодні так сталося я поєдную декілька ваканцій в напрямку НЕРУХОМОСТІ..

Наразі працюю в декількох напрямках:

1.Покупка, продаж та оренда нерухомості в регіоні.

2.Працюю з забудовником напрямую з проектами:

Я маю за плечима 5 років досвіду роботи в цій сфері та сотні задоволених та вдячних клієнтів після нашої співпраці. Підтвердженням цього є їхні щирі рекомендації своїм друзям та знайомим.

Моя місія - надавати сервіс своїм клієнтам на найвищому рівні та, щоб кожен з них, після нашої співпраці міг зі 100/ впевненістю рекомендувати мене як професіонала та сказати, що це було професійно, економічно вигідно та легко.
А ще у мене є мрія, вивести роботу на ринку нерухомості України, на вищий рівень. Щоб працювали тільки сертифіковані рієлтора і носили це почесне звання, а не ті, хто колись здали свою чи сусіда квартиру і після цього вирішили, що це легкі кошти.

Справжній рієлтор:
- зробить грамотний аналіз ринку;
- розробить ефективну та індивідуальну концепцію продажу, саме під Ваш обʼєкт;
- вигідно та швидко продасть/ здасть Вашу нерухомість;
- візьме всі процеси по підготовці обʼєкту, перегляди, перемовини, підготовку до угоди та саму угоду на себе;
- може надати юридичну вірну консультацію та провести безпечну угоду;
- буде тримати Вас в курсі всього, що відбувається по обʼєкту нерухомості та давати зворотній звʼязок;
- надає пост сервіс після угоди.

Це мої правила роботи. Якщо вони для Вас теж важливі та відгукуються , пишіть та телефонуйте мені і я з радістю буду Вашим персональним гідом в світі нерухомості

Мирного неба нам усім.

Продажа домов (4)

  • GOLD партнери
    125 000 $
    831 $/м²

    Ярослава Мудрого, 91

    ГОРЯЧЕЕ БЕЗ КОМИССИИ
    151 / 80 / 28 м²
    2 этажа
    7 сот
    4 комнаты
    2019 год постройки
    сегодня
    БЕЗ КОМІСІЇ ЛЯ ПОКУПЦІВ 🔑 Продаж будинку в с. Блиставиця 📍 Центральна вулиця | до центру 5 хв пішки 🌲 Поруч ліс 🏡 Про будинок: Рік будівництва: 2019 Ремонт не завершений — можливість реалізувати власний дизайн 4 кімнати Зонована кухня та вітальня з каміном і виходом на терасу Будинок утеплений пінопластом 10 см Утеплення даху: 30 см мінеральна вата Стіни підготовлені під фарбування або поклейку шпалер Весь перший поверх — тепла підлога Підлогове покриття: плитка — 1 поверх дерев’яне покриття — 2 поверх Просторе тепле укриття Підвал з виходом на вулицю Окремий погріб у кухні Наявне бомбосховище ✅ ⚡ Комунікації: Електрика: 20 кВт, 3 фази Вода: свердловина 84 м (оновлена 2 роки тому) Комб...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • GOLD партнери
    87 000 $
    1 061 $/м²

    Южная ул., 3в

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення
    82 / 45 / 30 м²
    2 этажа
    5 сот
    3 комнаты
    2015 год постройки
    сегодня
    🏡 ОКРЕМИЙ БУДИНОК 82 м² НА 5 СОТКАХ ЗЕМЛІ 📍 Спокійний район Мрієш про власний дім із садом та зоною для авто? Цей варіант саме для тебе: ✅ Роздільне планування ✅ Тепла підлога ✅ Індивідуальне електроопалення ✅ Власна свердловина ✅ Електрика 10 кВт ✅ Автономна каналізація ✅ Сад + місце для паркування 📩 Напиши в директ або телефонуй — покажу все особисто! Цей будинок вартий твоєї уваги 💛
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • GOLD партнери
    62 500 $
    1 116 $/м²

    Свято-Покровская ул. (Ленина)

    ВЫГОДНО БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Дворец культуры
    56 / 30 / 19 м²
    1 этаж
    1 сот
    1 комната
    2026 год постройки
    3 дня назад
    🏡 Family Garden — сучасні будинки з власним двориком Якщо ти шукаєш: ✔️ свій будинок замість квартири ✔️ комфорт + приватність ✔️ або вигідну інвестицію 👉 це один із найкращих варіантів зараз ⸻ 🏡 ПРО КОМПЛЕКС: ✔️ Закрита територія ✔️ 34 будинки / 4 формати ✔️ Власне паркомісце ✔️ Приватний дворик 🌿 ✔️ Гостьова парковка ✔️ Бомбосховище ✔️ Газ + центральна вода 📅 Завершення — серпень 2026 ⸻ 📍 ЛОКАЦІЯ: ✔️ Центр Гостомеля ✔️ Озеро та пляж — 8 хв 🌊 ✔️ Школа / садок — пішки ✔️ ТЦ, магазини — 50 м ✔️ Київ — 20 хв ⸻📐 ОБЕРИ СВІЙ ФОРМАТ: 🏡 UNO — 56м² ✔️ кухня-вітальня + спальня+спальня ✔️ ідеально для 1-2 осіб або під оренду 🏡 DUO — 60 м² ✔️ 2 спальні + велика кухня ✔️ комфорт для сім’ї 🏡 TRE...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • GOLD партнери
    105 000 $
    1 167 $/м²

    Вишнёвая ул., 17

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення
    90 / 45 / 35 м²
    2 этажа
    4 сот
    3 комнаты
    сегодня
    Дуплекс на Вишневій Площа 90м² Ділянка 4 сотки 3 кімнати Комунікації світло 5кВт ,газ ,скважина ,септик. Стан : -виконано 1 поверх тепла підлога водяна -стяжка підлоги -штукатурка стін чистова -розводка електрики по точкам -розводка сантехніки по точкам -навіс для авто -тераса -автополив +травка -автоматичні ворота
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.