АФНУ
7
Лет опыта
52
Верифицированные рекомендации
4
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
22
Эксклюзивных объектов
1
Рекламная активность
25462
Последний визит на сайт
вчера
Привіт.

Познайомимось ? Я,Катя твій менеджер з продажу та ріелтор в регіоні.

Сьогодні так сталося я поєдную декілька ваканцій в напрямку НЕРУХОМОСТІ..

Наразі працюю в декількох напрямках:

1.Покупка, продаж та оренда нерухомості в регіоні.

2.Працюю з забудовником напрямую з проектами:

Я маю за плечима 5 років досвіду роботи в цій сфері та сотні задоволених та вдячних клієнтів після нашої співпраці. Підтвердженням цього є їхні щирі рекомендації своїм друзям та знайомим.

Моя місія - надавати сервіс своїм клієнтам на найвищому рівні та, щоб кожен з них, після нашої співпраці міг зі 100/ впевненістю рекомендувати мене як професіонала та сказати, що це було професійно, економічно вигідно та легко.
А ще у мене є мрія, вивести роботу на ринку нерухомості України, на вищий рівень. Щоб працювали тільки сертифіковані рієлтора і носили це почесне звання, а не ті, хто колись здали свою чи сусіда квартиру і після цього вирішили, що це легкі кошти.

Справжній рієлтор:
- зробить грамотний аналіз ринку;
- розробить ефективну та індивідуальну концепцію продажу, саме під Ваш обʼєкт;
- вигідно та швидко продасть/ здасть Вашу нерухомість;
- візьме всі процеси по підготовці обʼєкту, перегляди, перемовини, підготовку до угоди та саму угоду на себе;
- може надати юридичну вірну консультацію та провести безпечну угоду;
- буде тримати Вас в курсі всього, що відбувається по обʼєкту нерухомості та давати зворотній звʼязок;
- надає пост сервіс після угоди.

Це мої правила роботи. Якщо вони для Вас теж важливі та відгукуються , пишіть та телефонуйте мені і я з радістю буду Вашим персональним гідом в світі нерухомості

Мирного неба нам усім.

Портфолио реализованных объектов (213)

  • продано
    GOLD партнери
    25 000 $
    833 $/м²

    Остромирська ул., 1

    БЕЗ КОМИССИИ
    1 комната
    30 / 12 / 9 м²
    этаж 1 из 2
    1990 год постройки
    1 г. 3 мес. назад
    Чудова,охайна квартира в Гостомелі(район Баланівка) Поряд парк Бучанский. Транспорт в напрямках Бкча,Гостомель,Ірпінь та Київ.
  • продано
    GOLD партнери
    52 000 $
    1 340 $/м²

    Ольги Кобилянської ул. (Достоевского), 4

    1 комната
    39 / 14 / 12 м²
    этаж 4 из 7
    2022 год постройки
    7 мес. назад
    Продаж чудової кввртири з гардеробною,газом та балконом. 🔥У продажу 1-к квартира в ЖК Синергія Сіті 🔥 🔹38.8 кв.м. 🔹1 кімнати 🔹Поверх: 4 Комплектація квартири - плитка на підлозі в савузлі - ламінат кімната,кухня,коридор - стіни пофарбовані - стеля натяжна(якщо власники нові погодять то зробимо) - міжкімнатні двері прихованого монтажу - світильники - вимикачі сенсорні - сантехніка - тепла підлога, радіатори - котел - зроблено установку під кондиціонер 📍Сертифікат, постанова - ТАК ❗️податки 12%
  • продано
    GOLD партнери
    5 000 $
    833 $/м²

    Остромирська ул., 49

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Life
    многофункциональное помещение
    6 м²
    2 г. 1 мес. назад
    Продаж гаражу в Гостомелі . Є яма . Нова криша та ворота . Деталі в пп.
  • сдано
    GOLD партнери
    15 000 грн/мес

    Выговского ул. (Суворова), 22-А

    2 комнаты
    48 / 25 / 10 м²
    этаж 4 из 5
    2014 год постройки
    1 мес. назад
    Здається в оренду 2к.квартира частково мебльована і частково з технікою. Квартира має чистовий житловий стан. Є дві окремі кімнати з виходом на балкон в кожній з кімнаті. Перевага ще -санвузол роздільний. В коридорі велика шафа купе. В квартирі є меблі частково. Техніка теж(немає холодильника) Квартира шукає гарних та добросовісних орендарів. Телефонуйте.Домовимось.
  • сдано
    GOLD партнери
    10 000 грн/мес

    Остромирська ул.

    100 / 70 / 14 м²
    1 этаж
    3 сот
    3 комнаты
    1 г. 4 мес. назад
  • продано
    GOLD партнери
    32 000 $
    800 $/м²

    Кобилянскої, 14

    1 комната
    40 / 19 / 12 м²
    этаж 7 из 9
    1 г. 6 мес. назад
    НАЙНИЖЧА ЦІНА. АКЦІЙНА РОЗТЕРМІНУВАННЯ Ось такий варіант. Здача на вересень цього рок 2024(ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ ГРУБО ГОВОРЯ) Ціна першого внеску. ПВ 50% - 696 510 грн (16 000$ ) Розтермінування на 3 роки Щомісячний платіж - 23 435 грн Індивідуальні умови.
  • сдано
    GOLD партнери
    9 000 грн/мес

    Вокзальная ул., 119

    2 комнаты
    55 / 30 / 8 м²
    этаж 1 из 5
    1 г. 5 мес. назад
    Оренда квартири по вул.Вокзальна,Буча Все для життя є. Опалення центральне,але квартира тепла.
  • сдано
    GOLD партнери
    5 500 грн/мес

    Тарасовская ул., 22-А

    1 комната
    32 / 15 / 8 м²
    этаж 2 из 9
    1 г. 5 мес. назад
    Здам квартиру довгостроково Бучі,вул.Тарасівька Для проживання є все в квартир(газ плита,правльна машина,холодильник) Комунальні по лічильнику , опалення в зимку до 1300грн.(в саму холодну зиму) Вільна з 20.12 Оплата перший міяць та страховий (страхвий мона розбити)+ агенскі 50%
  • продано
    GOLD партнери
    29 000 $
    935 $/м²

    Молодіжна ул., 11

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЖК Гостомельские Липки-5
    1 комната
    31 / 20 / 8 м²
    этаж 1 из 4
    1 г. 3 мес. назад
    До продажу пропонується квартира-студія з ремонтом в Гостомелі! Жк Гостомельські липки. Виконано: -фарбування стін -на підлозі вініл керамзит (дуже надійний матеріал в плані фізичного зносу) -робоча поверхня на кухні -в санвузлі плитка та сантехніка +бойлер -розетки/плінтуса/кути Лишилось тільки зробити стелю та встановити меблі за власними побажанням 1й повноцінний поверх (не цоколь!!!) 31,1м/2 загальна площа з балконом. Будинок з цегли, утеплений, зроблені зони загального користування в підʼїзді, ландшафтний дизайн, паркомісце під кожну квартиру. Документи на руках, у власності менше 3х років. Будинок зданий в кінці 2023 року. 30000$ торг. Без комісії. Розглядається продаж по держ...
  • продано
    GOLD партнери
    64 000 $
    985 $/м²

    Остромирська ул., 35б

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЖК Гостомельские липки
    2 комнаты
    65 / 40 / 16 м²
    этаж 4 из 5
    1 г. 5 мес. назад
    Продаж затишної квартирив ЖК Гостомельські Липки в Гостомелі. Під ключ .Без КОМІСІЇ Поверх: 4/5 Площа: 65 м2 Документам більше 3-х років. Мінімальне оформлення. Квартира дуже затишна, має чудовий ремонт, укомплектована меблями та технікою. Шкіряний розкладний диван,ліжко,пральна машина,варочна поверхня,духова шафа,посудомийна машмнка,холодильник. Є 2 балкони. Чудовий варіант для готового бізнесу під оренду 1300-17000грн в місяць.. У квартирі індивідуальне газове опалення. Закрита територія з усією необхідною інфраструктурою. Поряд транспортна зупинка. В шаговій доступний найбільший Бучанский парк. Без комісії квартира має : -всю техніку та меблі -велика кухня-вітальня 16м2 -тепла підлога...
  • сдано
    GOLD партнери
    13 000 грн/мес

    Бориса Гмыри ул., 11-А

    1 комната
    42 / 16 / 13 м²
    этаж 4 из 5
    4 мес. назад
    Пропонуємо чудову 1-кімнатну квартиру в оренду на довгий термін 🏡 📍 Локація: Нова Буча Квартира з гардеробною, повністю укомплектована та готова до комфортного проживання. Переваги квартири: 🔥 По всій квартирі — тепла підлога 🛋 Меблі: кухонний гарнітур, диван, шафа, стіл та інше 🔌 Техніка: • 2 телевізори • холодильник • пральна машина • кондиціонер • газова плита • витяжка Будинок: 🛗 Є ліфт 🔐 Закрита територія 🚗 Парковка навколо будинку Інфраструктура: 👶 Садочок у дворі 🏫 Школи — у пішій доступності 🛒 Ринок, магазини, ТЦ поруч 💰 Вартість оренди: 13 000 грн/місяць 📌 Оплата: перший місяць + страховий платіж + 50% агентські 📞 Ключі на руках 👉 Телефонуйте та приходьте на перегляд — квартира варт...
  • сдано
    GOLD партнери
    5 500 грн/мес

    Свято-Покровская ул. (Ленина), 75

    Свободная планировка
    28 / 10 / 10 м²
    этаж 9 из 10
    1 г. 6 мес. назад
    Пропоную квартирув оренду з гарним видом. Для життя все потрібне є. Опалення газове кришне.
  • продано
    GOLD партнери
    23 000 $
    2 556 $/сот

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    9 сот
    1 г. 6 мес. назад
  • продано
    GOLD партнери
    114 990 $
    1 150 $/м²

    Квитки-Основьяненко ул., 33

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Мышеловка
    100 / 50 / 30 м²
    2 этажа
    1 сот
    3 комнаты
    2 г. 3 мес. назад
    Таунхауси в затишному місці біля Голосіївского парку. Документи готови, заходьте на ремонт! Електрика 18кв., вода і каналізіція – центральна. Опалення електро котел. На першому поверху водяний теплий пол (гребінка), на другому поверху стоят радиатори. Електрика і сантехніка вже розведени і опломбовані. Стіни – штукатурка чичтова, пол – стяжка. 2 балкона. На території перед домом власна парковка на 2 машини. Тротуарна плитка. Ворота на електро пульті, калітка, виведена електрика під домофон. Позаду дома ділянка. Стіни - газоблок і клінкерна цегла. Утеплення фасада – базальтова вата 100мм. Утеплення кровлі – мініральна вата 200мм. Енергозберігаючі вікна з тонірованим склом Silver. Будинок се...
  • продано
    GOLD партнери
    38 000 $
    1 118 $/м²

    Остромирська ул., 49-Г

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Відеотур ЖК Life
    1 комната
    34 / 16 / 10 м²
    этаж 7 из 9
    1 г. 6 мес. назад
    КЛЮЧИ НА РУКАХ. Квартира в готовому будинку. Прямий продаж від забудовника. ЄоСЕЛЯ -ТАК, ЄВІДНОВЛЕННЯ -ТАК Чудова квартира з якісним ремонтом та меблями в житловому комплексі Life. В квартирі на стінах поклеєні якісні обої під фарбування. На підлозі кафель та ламінат, ванна кімната водяна тепла підлога. Потолки натяжні . В кухні встановлена чудова кухня . Вмонтована газова поверхність, духовий шаф та посудомийна машина . В кімнаті встановлено двухспальне ліжко , є чудова гардеробна , кондиціонер та телевізор . В санвузлі ванна , туалет та умивальник з тумбою. В коридорі чудова шафа-прихожа з зеркалом. Комунікації: світло , газ, вода, інтернет.(тарифи житлові) ЖК комфорт класу. В комлексі...
  • продано
    GOLD партнери
    47 500 $
    1 049 $/м²

    Остромирська ул., 35

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя
    2 комнаты
    45 / 20 / 16 м²
    этаж 4 из 5
    1 г. 6 мес. назад
    Квартира 2 к. квартира! Сертифікат! єОселя. Продається затишна двокімнатна квартира з якісним ремонтом у центрі міста. Площа: 45 кв.м Поверх: 4/5 Санвузла 2 окремі. Затишна кімната з новим сучасним ремонтом та стильним дизайном. - Простора кухня-студія з вбудованими меблями та побутовою технікою. - Сучасна ванна кімната - Чудовий вигляд з вікна на парк та місто. - Квартира продається з меблями та технікою, що робить її ідеальним варіантом для нових власників. Розташування: - Центральна частина міста з розвиненою інфраструктурою. - Поруч супермаркети, кафе, ресторани,школи та дитячі садки. - Зручний доступ до громадського транспорту. Все в квартирі залишається. Оформлення мінімал...
  • продано
    GOLD партнери
    34 000 $
    971 $/м²

    Севериновская ул. (Жовтнева), 105Е

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Покровский Парк ЖК Парковый
    1 комната
    35 / 16 / 11 м²
    этаж 9 из 10
    1 г. 6 мес. назад
    Продаж ,просторої ,одноімнатної квартири в Ірпіні з гарним видом на ліс. В квартирі все лишаєтья.
  • продано
    GOLD партнери
    15 000 $
    750 $/м²

    Українська ул., 12/1

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЖК Brickwood 2
    1 комната
    20 / 10 / 7 м²
    этаж 4 из 4
    1 г. 6 мес. назад
    Квартира студія. Поспішай остання в цьому будинку. Можна під всі програми(єоселя ,сертифікат)
  • продано
    GOLD партнери
    828 000 грн
    24 000 грн/м²

    Українська ул., 1

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЖК Brickwood 2
    1 комната
    35 / 18 / 13 м²
    этаж 1 из 4
    2024 год постройки
    1 г. 7 мес. назад
    ЄСЕРТИФІКАТ ТАК))Продажа просторої 1к квартири на поверсі 0,але дуже високий з повноцінними вікнами. Дуже хороший варіант, наприклад, як для першого власного житла так для оренди. Комплектація: - стіни червона цегла, - штукатурка несущих ; - перегородки -перегородочний бетоний блок; - чистова стяжка підлоги; -тепла підлога по сій квартирі. - лічильники на воду, електрику, газ; - центральні комунікації( вода, каналізація, ); - дах плоский, перекриття бетонне; В будинку є бомбосховище. Уже введено в експлуатацію 2 квартал 2024. Можлива розтермінування або оплата частинами. Телефонуйте.
  • продано
    GOLD партнери
    791 200 грн
    23 000 грн/м²

    Українська ул., 1

    БЕЗ КОМИССИИ
    1 комната
    34 / 15 / 15 м²
    этаж 2 из 4
    1 г. 8 мес. назад
    Продажа просторої 1к квартири.Дуже хороший варіант, наприклад, як для першого власного житла так для оренди. Комплектація: - стіни червона цегла, - штукатурка несущих ; - перегородки -перегородочний бетоний блок; - чистова стяжка підлоги; - лічильники на воду, електрику, газ; - центральні комунікації( вода, каналізація, ); - дах плоский, перекриття бетонне; В будинку буде бомбосховище. Здача в експлуатацію 2 квартал 2024. Можлива розтермінування або оплата частинами. Телефонуйте.
  • продано
    GOLD партнери
    20 000 $
    909 $/м²

    Полтавская ул., 29-Є

    1 комната
    22 / 15 / 5 м²
    этаж 3 из 4
    1 г. 8 мес. назад
    Студія в Ірпіні в спальному районі. Підійде як для життя так і для орендного бізнесу. Площа квартири 22м2 В шаговій доступності вся інфраструктура та зупинки транспорту. Опалення немає як такого ,користуються обігрівчем в зимку. Можна встановити кондиціонер . Запрошую на перегляд.
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: